Do našeho týmu vybíráme učitele, kteří jsou odborníky ve svém oboru, mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí, umí rozvíjet dětský talent a osobnost. Nejdůležitějším kritériem je cit pro práci s malými dětmi, vřelý a individuální přístup.

Alžběta Frimlová
Jednatelka

Vzdělání:
Evangelická akademie Praha – sociální pečovatelství. Probíhající studium Speciální pedagogiky, UJEP

Zkušenosti:
Zakladatelkou a jednatelkou Malvíny od roku 2012.

Mgr. et Mgr. Veronika Chejn
Ředitelka

Vzdělání:
Karlova Univerzita v Praze, obor Speciální pedagogika a Jihočeská Univerzita v Českých Budějovicích, obor Rehabilitační psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory.

Zkušenosti:
Asistent pedagoga v MŠ v Praze, osobní asistent v neziskové organizaci, profesionální chůva a dobrovolník v Dětském centru v Austrálii.

Mgr. Nela Tomancová
Pečovatelka, zástupkyně ředitele

Vzdělání:

Palackého univerzita v Olomouci, obor archeologie-historie. Aktuální studium pedagogického minima pro střední školy v oboru historie, kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

 

Zkušenosti:

Vedoucí na dětském pohádkovém táboře pro rodiče s dětmi. Výuka dějepisu při praxi na olomouckém gymnáziu Hejčín a zlínském gymnáziu Lesní čtvrť.

Anna Rožnovská
Pečovatelka

Vzdělání:

Střední zdravotnická škola Mladá Boleslav, obor Sociální činnost.

Zkušenosti:

Péče o děti od jednoho měsíce do šesti let, praxe v dětském domově, dětském centru, praxe v nemocniční mateřské škole Klaudince.

Helena Mečiarová
Pečovatelka

Vzdělání:
Bilingvní gymnázium, profesní kvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky".

Zkušenosti:
Péče o děti od dvou do šesti let: hlídání dětí v rodinách, práce vychovatelky v umělecké dětské skupince, učitelka v MŠ.

Judita Nováková
Lektorka

Vzdělání a zkušenosti:
Dva stupně vzdělávacího programu manažerské školy firmy MSI s.r.o. zaměřené na obchodní a manažerské dovednosti, kurz školitelů firmy Hackland. Browne&Associates, Kanada Dlouhodobý rozvojový program pro kouče - Projekt Certifikovaný kouč, rozvojový projekt zakončený certifikací, společnost ARK Consulting, s.r.o. 8 let praxe pod dohledem psychologa při rozvíjení osobnosti, získání zdravého sebevědomí a motivace.

Olga Hakenová
Hospodyně

Olga se stará o malé i velké, připravuje svačinky i obědy a pomáhá udržovat naší školku v čistotě.