Do našeho týmu vybíráme učitele, kteří jsou odborníky ve svém oboru, mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí, umí rozvíjet dětský talent a osobnost. Nejdůležitějším kritériem je cit pro práci s malými dětmi, vřelý a individuální přístup.

Alžběta Frimlová
Jednatelka

Zakladatelkou a jednatelkou Malvíny od roku 2012.

PhDr. Jana Farrington Douglas
Ředitelka

Vzdělání: ČVUT obor Architektura a pozemní stavby, Sociální a kulturní antropologie na FF UK, roční studium Maorské kultury na Novém Zélandu, Předškolní a mimoškolní pedagogika na VOŠ Evropská, kurz AMI montessori pro děti od 3 do 6 let, kurz Play Wisely pro děti od 3 měsíců

Zkušenosti: Telefonní konzultant na Lince bezpečí, koordinátor dětského nízkoprahového centra R-mosty, asistentka v galerii moderního umění FUTURA, MŠ Duhovka - asistentka chlapečka s ADHD, učitelka v MŠ Na Homolce. 2,5 roku ředitelka jazykové školy pro děti od 1 roku 

Mgr. Nela Tomancová
Pečovatelka, zástupkyně ředitele

Vzdělání:

Palackého univerzita v Olomouci, obor archeologie-historie. Aktuální studium pedagogického minima pro střední školy v oboru historie, kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

 

Zkušenosti:

Vedoucí na dětském pohádkovém táboře pro rodiče s dětmi. Výuka dějepisu při praxi na olomouckém gymnáziu Hejčín a zlínském gymnáziu Lesní čtvrť.

Anna Rožnovská
Pečovatelka

Vzdělání:

Střední zdravotnická škola Mladá Boleslav, obor Sociální činnost.

Zkušenosti:

Péče o děti od jednoho měsíce do šesti let, praxe v dětském domově, dětském centru, praxe v nemocniční mateřské škole Klaudince.

Helena Mečiarová
Pečovatelka

Vzdělání:
Bilingvní gymnázium, profesní kvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky".

Zkušenosti:
Péče o děti od dvou do šesti let: hlídání dětí v rodinách, práce vychovatelky v umělecké dětské skupince, učitelka v MŠ.

Judita Nováková
Lektorka

Vzdělání a zkušenosti:
Dva stupně vzdělávacího programu manažerské školy firmy MSI s.r.o. zaměřené na obchodní a manažerské dovednosti, kurz školitelů firmy Hackland. Browne&Associates, Kanada Dlouhodobý rozvojový program pro kouče - Projekt Certifikovaný kouč, rozvojový projekt zakončený certifikací, společnost ARK Consulting, s.r.o. 8 let praxe pod dohledem psychologa při rozvíjení osobnosti, získání zdravého sebevědomí a motivace.

Olga Hakenová
Hospodyně

Olga se stará o malé i velké, připravuje svačinky i obědy a pomáhá udržovat naší školku v čistotě.