Do našeho týmu vybíráme učitele, kteří jsou odborníky ve svém oboru, mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí, umí rozvíjet dětský talent a osobnost. Nejdůležitějším kritériem je cit pro práci s malými dětmi, vřelý a individuální přístup.

Alžběta Frimlová
Jednatelka

Zakladatelkou a jednatelkou Malvíny od roku 2012.

PhDr. Jana Farrington Douglas
Ředitelka

Vzdělání: ČVUT obor Architektura a pozemní stavby, Sociální a kulturní antropologie na FF UK, roční studium Maorské kultury na Novém Zélandu, Předškolní a mimoškolní pedagogika na VOŠ Evropská, kurz AMI montessori pro děti od 3 do 6 let, kurz Play Wisely pro děti od 3 měsíců

Zkušenosti: Telefonní konzultant na Lince bezpečí, koordinátor dětského nízkoprahového centra R-mosty, asistentka v galerii moderního umění FUTURA, MŠ Duhovka - asistentka chlapečka s ADHD, učitelka v MŠ Na Homolce. 2,5 roku ředitelka jazykové školy pro děti od 1 roku 

Dominika Hájková
učitelka

Vzdělání:
Střední pedagogická škola Beroun - obor předškolní a mimoškolní pedagogika


Zkušenosti:
Během vzdělávání v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika praxe v různých mateřských školách. 2,5 roku učitelka třídy předškolních dětí v mateřské škole na Zbraslavi. 16 let se věnuje hře na klavír.

Motto:
Pokud chcete, aby Vaše děti byly inteligentní, čtěte jim pohádky. Pokud chcete, aby byly ještě inteligentnější, čtěte jim více pohádek. 

Bc. Nikol Ščepková
učitelka

Vzdělání:
Vysoká škola UJAK obor Speciální pedagogika - logopedie. Roční studium angličtiny v Austrálii


Zkušenosti:
Učitelka v mateřské škole
Asistent klinického logopeda

Motto:
Nejlepší cesta k předpovědi budoucnosti je její tvorba

 

 

Alexandra Jeřábková
Asistentka pedagoga
Judita Nováková
Lektorka

Vzdělání a zkušenosti:
Dva stupně vzdělávacího programu manažerské školy firmy MSI s.r.o. zaměřené na obchodní a manažerské dovednosti, kurz školitelů firmy Hackland. Browne&Associates, Kanada Dlouhodobý rozvojový program pro kouče - Projekt Certifikovaný kouč, rozvojový projekt zakončený certifikací, společnost ARK Consulting, s.r.o. 8 let praxe pod dohledem psychologa při rozvíjení osobnosti, získání zdravého sebevědomí a motivace.

Olga Hakenová
Hospodyně

Olga se stará o malé i velké, připravuje svačinky i obědy a pomáhá udržovat naší školku v čistotě.